.

Bývalé kúpele Išľa sú ideálnym miestom stretnutí pri dobrom jedle a príjemnej atmosfére s priateľmi, obchodnými partnermi, či s rodinou.


S kapacitou 120 ľudí pre vás vieme zorganizovať svadby, školenia, konferencie, plesy, rôzne oslavy podľa vašich predstáv a na vaše želanie vieme po dohode s Vami pripraviť nádhernú výzdobu.


Na terase je ďalších 30 miest, ak by Vám to aj tak nepostačovalo, nezúfajte, nedávno sme otvorili nový kaviarenský kútik, kde nájdeme ďalších 30 miest. Veľmi radi Vás uvítame aj na obede, keďže každý deň ponúkame výber z troch jedál, ktoré si pre ich čerstvosť, chuť a vôňu ihneď zamilujete. Vo večerných hodinách je pre Vás otvorená novo zrekonštruovaná kaviareň s terasou v ktorej si môžte príjemne posedieť, alebo zahrať biliard. Vonkajšie priestory Vás okrem novej terasy prekvapia aj Prešovskou novinkou a to živým kalčetom.


Reštaurácia Išľa ponúka priateľskú atmosféru v pokojnom prostredí s gastronomickým zážitkom. Príďte k nám a vychutnajte si okamžiky všedného dňa, alebo slávnostnej chvíle.


Veríme, že Reštaurácia Išľa pre Vás bude vždy miestom príjemných stretnutí.


V prípade, že chcete svoju oslavu či stretnutie s priateľmi vychutnať inde, môžte využiť aj naše cateringové služby. Podeľte sa s nami o Vašu predstavu a my sa budeme snažiť ju zrealizovať.


Všetky informácie, ktoré tuná nájdete, sú aktuálne a ďalšie budu pribúdať. Na Facebooku nás nájdete na facebook.com/KupeleIsla.


Budeme Vám vďačný za Vaše komentáre, ktoré môžte pridať nižšie.Comments

Ďakujeme personálu reštaurácie Išľa za zabezpečenie veľmi príjemne strávenej svadobnej oslavy. Vynikajúca strava, milý a inteligentný personál, priestory sály a výzdoba na vysokej kultúrnej úrovni. Všetci hostia boli spokojní. Žiadne chyby, alebo nedostatky sme nezaregistrovali.Parkovanie v areáli bezproblémové. Okolitý exteriér je veľmi pekný park.Vrele odporúčame. Na svadbu ako stvorené.

Ďakuje Júlia,Marek

By Anonymous

Touto cestou radi by sme chceli vysloviť poďakovanie vedeniu Reštaurácie Išľa - p. Polohovej Katke a celému personálu, ktorý aj napriek tomu, že bol celodenný výpadok elektrického prúdu, pripravili na našu rodinnú oslavu výbornú stravu a vytvorili príjemnú atmosféru v ich priestoroch.
Ešte raz úprimná vďaka r. Merkovská

By dodo

Odporúčam !!! Mali sme tam dve rodinné oslavy a veľká spokojnosť - jedlo, obsluhu aj prostredie veľmi chválim, organizácia a personál ústretový...určite si túto reštauráciu vyberieme znova. Jana Pavlinská

By dodo

Chceme sa veľmi pekne poďakovať celému tímu reštaurácie Išľa - vedúcej p. Pavlíkovej, prevádzkarke p. Pončákovej a veľmi ústretovým a usmievavým čašníkom. Celý priebeh svadby bol krásne organizovaný, všetko fičalo ako má. Ak sme čokoľvek počas svadby potrebovali, tak nám milý personál vždy veľmi rýchlo a ochotne vyhovel. Jedlo bolo vynikajúce - všetci si ho pochvaľovali. Zároveň chcem vyzdvihnúť kreativitu p. vedúcej a p. prevádzkarky, ktoré vytvorili nádhernú svadobnú výzdobu, ktorá predčila moje očakávania :). Pozitívom taktiež je klimatizácia v reštaurácii, čiže svadba v lete sa dá celkom zvládnuť ;) nehovoriac o nádhernom externom areáli, kde sa dajú spraviť krásne svadobné fotografie :) Takže všetkými desiatimi odporúčame Vašu reštauráciu každému a prajeme veľa pracovných úspechov.

By Ivana&Michal

Ak ešte stále váhate s výberom toho pravého miesta pre vašu udalosť, tak si môžete s kľudom vyložiť nohy na stôl. Máte ho! Šikovný personál veľmi ochotne vyšpičkuje váš deň k úplnej spokojnosti nielen vám, ale aj všetkým vašim hosťom. Krásne prostredie naokolo, jednoducho a vkusne vyzdobený obradný oltár, ktorý pre vás s radosťou pripravia, dokáže urobiť tú správnu atmosféru. Teda pokiaľ túžite napríklad po obrade pod holým nebom. Nádherný interiér nijako nezaostáva za exteriérom. Práve naopak. Cítili sme sa tam veľmi príjemne. Určite k tomu prispela aj nádherná výzdoba, ktorú pre našu svadbičku pripravili. To všetko dokopy, plus perfektná terasa a pocit úplneho súkromia, kde vás nikto neokukuje, určite uspokojí aj tých náročnejších bašavelistov! Čo sa jedla týka, tak buďte bez obáv. Na svoje si prídu aj tie najfajnovejšie jazýčky a baštu pochvália.

PS: Dokonca ani po x-tom rozbitom poháriku vás nikto nebude peskovať pohľadom popukaných očných ciev. Veď črepy prinášajú šťastie nie?

Manželia Segľovi

By dodo